Obala.net
  • Domov
  • Novice
    • USTVARJALNA OBALA
    • Avtomoto
  • Dogodki
    • Kino
    • Gledališče
    • Kultura
    • Izobraževanje
    • Rekreacija
    • Dance
    • Šport
    • Koncert
    • Šagra
    • Študentski žur
    • Za otroke
    • Ostalo
  • Oglasi
  • Tabla
  • Člani
  • Info
Pozdravljen uporabnik
  • Odjavi se
  • Nastavitev profila
  • Moja sporocila
  • Prijavi se
  • Registriraj se
  • Koper, 27.8.2010 ob 13:41
  • Uredništvo

Koprski "Goli otok"

Razvpita fontana na koprskem "turbo krožišču" počasi dobiva novo podobo. Medtem ko se v javnosti krešejo mnenja o smotrnosti tovrstne naložbe, delavci pod vodstvom avtorja prenove Iva Kisovca hitijo z lomljenjem in lepljenjem belih kosov kanfanarskega kamna. Delajo lahko le do zgodnjega popoldneva dokler vročina ni prehuda.

  • članek
  • galerija
Article_normal

Ivo Kisovec si ogleduje svojo umetnino. (Foto: Darjan Gorela)

Objavi na...
  • Share_facebook Facebook
  • Share_twitter Twitter
  • Share_email E-pošta

Komentiraj

Za komentiranje se morate prijaviti!

uporabnik

Komentarji

  • asso | 29.8.2010 ob 20:55

    Slab komentar Dober komentar +2

    erazem33!!! tisti krožni od šalare do kampel brda so bili nujno potrebni,če bi stanoval kje v tej coni bi vedel,sklepam da ne ker tako lahko trosiš numnosti! torej: v šalari si rabu 15min za se vklučit na cesto proti vanganelu,prvi krožni v bošamarinu je terjal nekaj življenj in dosti pločevine,leta nazaj je tam en motorist iz okolice kp podlegel,na krožnem za kampel brda je ubogi delavec z nekim starim avtom zletel pod tovornjak,mrtev! na krožnem za kampel brda je še nedavno soseda v peugetu 206 izgubila življenje,malo naprej zdraven manžana je hrvaški motorist izsilil prednost na križišču (slaba vidljivost)in trčil v avto,mrtev! ti je dovolj ali nadaljujem!?

  • fabia | 29.8.2010 ob 15:20

    Slab komentar Dober komentar -2

    Saj so tudi "hišico" ob čistilni napravi nasproti stadiona, do golega olupili in PONOVNO ENAKO pobarvali( ji naredili fasado).Pa še kaj drugega so delali dvakrat isto. Slava bolnemu, ki vlada in gorje zdravemu, ki plača.

  • krasovka | 29.8.2010 ob 11:34

    Slab komentar Dober komentar -2

    Ma ne govorite neumnosti, saj ta fontana je edina in nikjer v evropi je ni take! Včasih so gradili kužna znamenja, sedaj pa so naredili to fontano, katera predstavlja BEDO MO KOPER, ter dokaz da se da stran metati denar, tudi takrat ko premnogi nimajo niti za kruh!

  • enrico_bagnino | 29.8.2010 ob 00:14

    Slab komentar Dober komentar -2

    V krizi se gradi, če se more, nove tovarne in pogone, ne pa fontane.

  • ziggie | 28.8.2010 ob 17:34

    Slab komentar Dober komentar -1

    macho-distria: ne pravim da je vse kar je narjeno slabo, vendar roko na srce taka fontana ne spada nikamor kaj šele v Koper, lahko bi se dosti lepše uredilo tisto krožišče, z veliiiko manj denarja.

  • macho-distria | 28.8.2010 ob 14:42

    Slab komentar Dober komentar +2

    MA KAJ TOLKO BENTITE,KAR KOLI SE NAREDI NA OBALI,RAJE EN PASJI KANDOT NA OBALI KOD DA GREDO ŠOLDI ČEZ ČRNI KAL V ALPSKO BOSNO

« 1 2 »

'Ostalo'

Sveže novice

  • Za enako delo, enako plačilo včeraj ob 23:58

    Za enako delo, enako plačilo

  • Humanisti na dveh bregovih včeraj ob 23:57

    Humanisti na dveh bregovih

  • Srečanje pihalnih orkestrov včeraj ob 19:00

    Srečanje pihalnih orkestrov

  • Jadralci v Izoli včeraj ob 12:52

    Jadralci v Izoli

  • Prijateljska obnova solin včeraj ob 04:49

    Prijateljska obnova solin

  • Oglaševanje
  • Obala.net predstavitev
  • Navodila in pogoji uporabe
  • Ekipa