post-image
Še en uspeh na evropskem prvenstvu

CAPRISTARS iz Kopra postale evropske prvakinje in podprvakinje v pom ponu

30. jun 2015 | Uredništvo

Minuli vikend je v Zadru potekalo 20. Evropsko cheerleading prvenstvo (European Cheerleading Championship). Tekmovanja so se udeležile ekipe iz številnih evropskih držav.

Poleg že znanih plesalk iz AKS Dance Studia, so se letos prvič tega velikega tekmovanja udeležila tudi dekleta iz Gimnastičnega društva Capris iz Kopra, bolj znane pod imenom CAPRISTARS.

Evropski prvakinji sta v kategoriji Minis Cheer Dance Doubles postali Hana Avdič in Sara Podnar.

Naslov evropskih podprvakinj pa so naše Capristars osvojile v kategoriji Minis Cheer Dance.

V kategoriji Minis Street Dance so dekleta osvojila nehvaležno četrto mesto, naše male cheerleading začetnice pa odlično peto mesto.

Glede na to, da dekleta (stara med 7 in 13 let) trenirajo komaj leto dni, je bil uspeh na EP izjemen, veselje po razglasitvi pa nepopisno.

Z vrhunskim rezultatom sta bili zadovoljni tudi trenerki Samanta Čuk in Diana Flego. Ves trud je bil poplačan.